Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeśli chce się obstawiać zakłady sportowe, to najważniejsze, co musisz zrobić, to być ostrożnym, cierpliwym, unikać kierowania się emocjami, a co najważniejsze – walczyć o własne pieniądze. Jednakże to tylko wierzchołek góry lodowej – bo dziś przedstawimy ci, jak obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesami!

Zakłady bukmacherskie – jak zacząć je obstawiać?

W grach losowych nie ma sztywnych zasad

Tylko ty decydujesz, co i ile postawić. Twoim celem jest trafienie lub umieszczenie wydarzeń o wysokim ryzyku i dużym prawdopodobieństwie wygranej. Należy jednak przestrzegać dobrych nawyków związanych z obstawianiem. Granie u bukmachera to wciąż rozrywka, a nie stałe źródło dochodu.

Warto jest otworzyć konta u kilku bukmacherów

Dzięki temu będziemy mogli porównać kursy oferowane przez różnych uczestników na rynku bukmacherskim i uzyskać najwyższe kursy. Oprócz tego zdobędziemy wiele nagród i być może uda nam się zrealizować kupon, przez co wygrana będzie o wiele bardziej przyjemna

Ogranicz ilość dyscyplin, które obserwujesz

Podobnie, nie możemy śledzić wszystkich dyscyplin i lig. Ogranicz się więc do maksymalnie 2 dyscyplin, w których masz najwięcej wiedzy. Buk ma wielu ekspertów w najpopularniejszych grach, ale bardzo niewielu w tych mniej popularnych. Mając dobre zrozumienie, możemy być lepsi od legalnych bukmacherów i znaleźć przewartościowane kursy, które pozwolą nam wygrać więcej. Dlatego też szukaj atrakcyjnych kursów na spotkania z dużym prawdopodobieństwem wygrania danego wyniku.

polski bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli już wybrałeś sport

Wybierając sport u bukmachera, warto dokładnie przeanalizować dostępne dane i statystyki. Dobry zawodnik nie kieruje się nastrojem czy sympatią do danego klubu, ale suchymi liczbami oraz obecną formą i obsadą zespołu. Każdy bukmacher zapewnia dostęp do wielu informacji, z których możemy uzyskać wiele ciekawych spostrzeżeń. Warto też przeanalizować ostatni mecz obserwowanej drużyny. Kiedy jednak przegrasz, to bądź cierpliwy i zaakceptuj porażkę. Aby wygrywać regularne mecze, potrzeba dużo czasu, nauki, cierpliwości i dystansu od straty – ponieważ na zakładach bukmacherskich przegrane kupony zawsze będą integralną częścią gry.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie graj zbyt często

Obstawianie zbyt wielu zakładów bukmacherskich naraz może doprowadzić do tego, że naruszysz swój domowy budżet. Jest to o tyle złe, że może to prowadzić do uzależnienia się od zakładów bukmacherskich – co sprawi, że stoczysz się, na samo dno, a przecież nie o to chodzi. Pamiętaj o tym, że zakłady bukmacherskie to zabawa, dlatego też jeśli nie możesz się powstrzymać, najlepiej będzie, jeśli zaczniesz korzystać z aplikacji bukmacherskich – które pozwolą ci na to, aby ustalić odpowiednie limity przy obstawianiu twoich zakładów u bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.