Wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie. Z racji tego wydarzenia, nie brakuje rozmaitych zakładów w firmach bukmacherskich. Trzeba bowiem wiedzieć, że obecnie możesz typować nie tylko sport, lecz również tę branżę. Postanowiliśmy zweryfikować, jak przedstawia się oferta. Co można zatem obstawiać?

wybory prezydenckie obstawianie
Jak obstawiać wybory-prezydenckie w zakładach sportowych?

Zakłady na triumfatora wyborów prezydenckich

Wśród graczy zdecydowanie najbardziej popularne są zakłady dotyczące zwycięzcy głosowania. Tutaj sprawa jest prosta. W II turze można zagłosować na jednego z dwóch kandydatów. Co brać pod uwagę obstawiając to? Na pewno trzeba odłożyć na bok swoje sympatie polityczne. Warto na chłodno zastanowić się, który kandydat rzeczywiście ma większe szanse zarządzać Polską przez kolejne 5 lat. Bardzo istotny jest wynik z I tury. Już na tej podstawie można bowiem wstępnie ocenić, który z kandydatów ma większe szanse na triumf. Nie brakuje wyborców, którzy są bardzo przywiązani do swojego kandydata. Jeśli zatem poszli i oddali na niego głos kilkanaście dni temu, to zrobią to ponownie za kilka dni. Warto zatem zastanowić się, który z kandydatów ma większy odsetek takiego elektoratu. Trzeba też uwzględnić, że mamy wakacje. Być może część wyborców jednego z kandydatów pojedzie na zasłużone urlopy. To oczywiście spowoduje, że wynik finalnie może być nieco gorszy, niż ktoś zakładał na samym początku.

Co jeszcze jest ważne? Trzeba zastanowić się, na kogo mogą zagłosować wyborcy pozostałych polityków, którzy startowali w I turze, ale ostatecznie polegli. W przypadku obecnych wyborów prezydenckich rywalizacji nie brakowało. Na początku mieliśmy 10 kandydatów. Później doszło do zmiany w szeregach jednej z partii. Wszak Małgorzata Kidawa-Błońska została zastąpiona przez Rafała Trzaskowskiego. Czy okaże się to ruchem na miarę zdobycia prezydentury na 5 kolejnych lat? Przekonamy się już za kilka dni.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zauważyć, że finalnie do rywalizacji dołączył zaś jeszcze jeden z kandydatów. Ostatecznie zatem w szranki stanęło 11 polityków. Do II tury przeszedł, poza wspomnianym Rafałem Trzaskowskim, który zajął drugie miejsce, także Andrzej Duda – urzędujący prezydent, który wyraźnie zdystansował konkurencję. Z drugiej strony, wcale nie jest przesądzone, że to właśnie polityk rodem z Krakowa wygra za kilka dni. Tak, jak wspominaliśmy trzeba bowiem uwzględnić, jak będą głosowali wyborcy pozostałych kandydatów, którzy w I turze przegrali. Wydaje się, że większość opowie się zaś za Rafałem Trzaskowskim.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Praktycznie codziennie publikowane są rozmaite sondaże. Na pewno jest to jakiś miernik popularności konkretnych kandydatów. Z badań wynika, że obecnie politycy idą łeb w łeb i obstawianie polityki w takim wypadku jest bardzo trudne. Trzeba jednak zauważyć, że sondaże nie zawsze są zgodne ze stanem faktycznym. Nie tylko chodzi nam w tym momencie o błąd statystyczny. Ponadto niektóre sondaże są robione na zlecenie konkretnej partii. W takich badaniach dany kandydat zazwyczaj uzyskuje wynik lepszy niż w rzeczywistości. Warto być zatem ostrożnym szczególnie jeśli chcemy żeby nasze zakłady bukmacherskie na wygraną jednego z kandydatów okazały się trafne.

Rozmaite handicapy

W firmach bukmacherskich jak na przykład STS można również pokusić się zagrać zakłady związane z handicapami. Uważasz, że jeden z kandydatów dość wyrazie pokona swojego oponenta? Na tym można stosunkowo sporo zarobić. To pokazuje, że bukmacherzy stacjonarni i online zapewniają naprawdę sporo opcji do wyboru. Nie trzeba koniecznie grać tylko zakładu 1 lub 2. Można postarać się przewidzieć, który z polityków pokona rywala różnicą np. co najmniej jednego, dwóch, trzech procent itd.

bukmacher online w polsce betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Aby nie tylko grać, lecz także wygrywać na tego typu zakładach, trzeba być jednak naprawdę pewnym poparcia konkretnego kandydata. Możesz też postawić, że dany polityk nie przegra więcej niż jednym albo dwoma procentami. Oferta jest zatem bardzo urozmaicona, co oczywiście daje graczom większe szanse na końcowe zwycięstwo i pomnożenie takiej politycznej inwestycji.

Zakłady dotyczące frekwencji

Gracze mogą również grać zakłady odnoszące się do frekwencji. Co wziąć tutaj pod lupę? Na pewno wynik z I tury. Tak samo, jak… przewidywane warunki atmosferyczne. Pamiętaj, że np. w przypadku dużej ulewy niektórzy będą woleli zostać w domu. Warto zauważyć, że mamy okres wakacyjny, co także na pewno wpłynie na frekwencję.