Bonus startowy w wysokości do 760 złotych to nie jedyna atrakcja jaką bukmacher Milenium kusi nowych graczy. Rejestrując się u tego bukmachera można również liczyć na szereg ciekawych promocji przewidzianych już nie tylko dla nowych graczy (wiadomo, że na tych każdemu bukmacherowi zależy najbardziej), ale i dla dotychczasowych, będących lojalnymi klientami już od dłuższego czasu. Jedną z takich promocyjnych akcji obecnych w Milenium jest między innymi Happy Hour – oferta pozwalająca zwiększyć wygrane naszych kuponów o 14 procent!

milenium większe wygrane w zakładach
W Milenium obstawianie bez podatku?

Happy Hours w Milenium, obstawianie bez podatku

O co dokładnie w tym chodzi i jak załapać się na dodatkową premię? Trzeba przede wszystkim wiedzieć które zdarzenia i kiedy są objęte promocją a następnie wystarczy już tylko je zagrać w odpowiednim czasie by w razie wygranej cieszyć się z dodatkowych środków.

Happy Hour jest promocją jaką oferuje bukmacher Milenium i dedykowaną rozgrywkom polskiej LOTTO Ekstraklasy i dotyczy wyłącznie zdarzeń przedmeczowych. Aktywna jest zawsze na godzinę przed pierwszym meczem każdego dnia każdej kolejki rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Typując poprawnie zdarzenia w ciągu promocyjnej godziny zwiększamy wygraną o wspomniane 14%, a więc jest to swoista rekompensata za podatek jaki musimy uiścić.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Postawiony kupon musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą lub 4 zdarzenia dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą. W czasie trwania promocji Happy Hour nie są również przyznawane punkty premiowe, zgodnie z regulaminem bukmachera.

Czy warto z powyższej promocji korzystać? Jeśli interesujemy się rozgrywkami piłkarskiej Ekstraklasy to z pewnością warto spróbować na tym dodatkowo zarobić. Wygrana większa o 14 procent w stosunku do zakładów nie objętych żadną promocją to 14 procent dodatkowego zysku, czyli coś co szczególnie dla znawców siedzących w temacie jest okazją wręcz nie do przeoczenia.

Warto więc śledzić na bieżąco temat w trakcie trwania sezonu rozgrywek Ekstraklasy gdyż promocja jest wtedy cały czas dostępna czyli praktycznie rzecz biorąc co tydzień daje okazję do wygrania 14% więcej niż ma to miejsce normalnie.