Zakłady bukmacherskie są obecnie z roku na rok coraz popularniejsze. Można to zaobserwować nawet w takich miejscach, które na pierwszy rzut oka w ogóle nie kojarzą się właśnie z tą branżą. Chodzi… o media społecznościowe. Obecnie (niczym grzyby po deszczu) pojawiają się bowiem firmy, które oferują płatne typy bukmacherskie. Czy warto jednak korzystać z tej oferty? Kto powinien się nad tym tematem zastanowić? Kiedy będzie to dobra decyzja, a kiedy niekoniecznie?

typy bukmacherskie z facebooka
Płatne typy bukmacherskie z Facebooka?

Typy bukmacherskie z Facebooka – czy warto?

By wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich potrzeba kilku aspektów. Na pewno ważne jest, by mieć dużo wiedzy na temat konkretnej dyscypliny. Od razu chcemy zaznaczyć, że warto grać wyłącznie jeden, maksymalnie dwa sporty. Pamiętaj, aby nie typować zatem wszystkiego, co masz pod ręką, bo tak naprawdę do niczego dobrego nie może to doprowadzić. Warto podkreślić, że liczy się również doświadczenie oraz posiadanie odpowiedniej ilości czasu. Jest to niezbędne, by po prostu spokojnie analizować konkretne mecze, pojedynki na korcie tenisowym itp. Nie posiadasz tych wszystkich zalet po swojej stronie? Np. nie jesteś jeszcze ekspertem od żadnej z dyscyplin? Brakuje Ci doświadczenia, bo tak naprawdę dopiero zaczynasz przygodę z zakładami bukmacherskimi? A może po prostu nie masz na tyle dużo czasu (ze względu na obowiązki w domu, mieszkaniu, pracy itp.), aby precyzyjnie analizować konkretne konfrontacje?

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno zatem płatne typy bukmacherskie w takim serwisie internetowym, jak Facebook mogą być zatem przez Ciebie rozważone. Oczywiście, to nie oznacza, że trzeba decydować się na pierwsze z brzegu opcje. Bez żadnego zastanowienia się nad tym właśnie konkretnym tematem. Na pewno jest to jednak jakaś opcja dotycząca inwestowania własnych środków. Nie da się ukryć, że w zakładach bukmacherskich można wygrywać naprawdę stosunkowo duże sumy. Jeśli ktoś nie jest zaś ekspertem, to może stawiać typy innych (za odpowiednią opłatą). Niektórzy tak robią i są zadowoleni z zysków. W wielu sytuacjach trzeba być jednak ostrożnym.

Na Facebooku nie brakuje oszustów…

Niestety, popularność zakładów bukmacherskich ma swoje dobre i nieco gorsze strony. Dlaczego? Są bowiem oszuści, którzy oferują swoje usługi. Facebook to miejsce, gdzie naprawdę ich nie brakuje… Przekonało się o tym stosunkowo dużo osób i warto zrobić wszystko, by do tej grupy pechowców nie dołączyć. Zazwyczaj jest tak, że płatne typy nie są sprzedawane przez fachowców, tylko przez amatorów, którzy zwietrzyli szanse na szybki i łatwy zarobek. Takie osoby tylko kreują się na znawców sportu, a tak naprawdę nie mają większego pojęcia od osób początkujących.

bukmacher online w polsce betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

W związku z tym takie właśnie usługi powinny być bardzo pieczołowicie sprawdzane. Po to, by nie rozpocząć współpracy z oszustami, którzy najprawdopodobniej znikną już po pierwszej porażce. Takich sytuacji natomiast obecnie nie brakuje. W internecie są przecież darmowe typy bukmacherskie i znane strony jak forum Betonline, gdzie profesjonalni typerzy publikują swoje kupony bezpłatnie.

Ludzie są zaślepieni możliwością szybkiego i prostego zarobku. W związku z tym nic nie sprawdzają i wpłacają pieniądze na typ lub kilka typów. Czasami się uda i np. pierwszy z nich okaże się trafny. Nie da się jednak zyskiwać na modelu współpracy z takimi „fachowcami” w dłuższej perspektywie czasu. Dlatego tak ważne jest to, by być czujnym przed nawiązaniem kooperacji.

Co powinno budzić nasze wątpliwości?

Nie decyduj się na usługi od osób, które działają w tej branży np. tylko od kilku dni albo tygodni. To zawsze jest spore ryzyko. Kto wie, może te podmioty będą generowały duże zyski w przyszłości… Ciebie jednak musi interesować wyłącznie to, co dzieje się tu i teraz, a nie np. za kilka miesięcy. Uważaj na osoby, które wklejają skany z poprzednich wygranych. W zasadzie to przecież nic złego – na pewno wielu z was tak sobie właśnie pomyślało. Coraz częściej jednak takie właśnie kupony są po prostu preparowane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Szczególne wątpliwości powinny budzić kupony za bardzo duże stawki. Zawodowi typerzy nie stawiają zaś na jeden kupon takich pieniędzy. Jest przecież zasada, że powinno się grać maksymalnie za kilka % posiadanego w tym momencie kapitału. Jeśli nawet ktoś ma 100 000 PLN do dyspozycji, to gra zatem maksymalnie za kilka tysięcy (a nie za 10 000 PLN lub 20 000 PLN). Strzeż się także ofert z „ustawionymi” meczami. Są osoby, które twierdzą, że mają dostęp do takich informacji. To zaś totalna bzdura. Gdyby tak rzeczywiście było, to dana osoba zachowałaby to tylko dla siebie (ewentualnie dla rodziny, bardzo bliskich przyjaciół). Nie ma możliwości, by dzieliła się takimi informacji w sieci z nieznajomymi….

Jakie ewentualnie podmioty można wybrać?

Na szczęście są podmioty (w takim miejscu, jak Facebook), które są godne zaufania. Można spróbować z nimi współpracować, chociaż to rzecz jasna i tak nie gwarantuje, że na pewno odzyskasz zainwestowane pieniądze i jeszcze coś na tym zyskasz. Niemniej jednak osoby zainteresowane płatnymi typami powinny zwracać uwagę na to, czy np. konkretna firma jest zarejestrowana (jeśli tak, to jest to bardzo dobry znak). To potwierdza, że są to bowiem osoby profesjonalnie podchodzące do tego tematu. Liczy się tutaj na pewno doświadczenie na rynku. Warto znaleźć też opinie od innych graczy. Pamiętaj, by przeanalizować historię zagranych typów. Tak samo, jak oferowane warunki finansowe za współpracę.