STS to bukmacher, który cieszy się duży popularnością. Nic dziwnego – jest to firma bukmacherska, która posiada bardzo rozbudowaną i interesującą ofertę, której walory docenia szerokie grono zawodników w całej Polsce. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat STS – opisujemy jego stronę internetową oraz najważniejsze elementy oferty.

sts polski bukmacher online
Polskie zakłady bukmacherskie online STS

STS – jak wygląda strona internetowa bukmachera?

Strona internetowa bukmachera STS została wykonana w sposób niezwykle profesjonalny – można się o tym przekonać po pierwszym wejściu na główną witrynę STS. Zawiera ona szereg interesujących informacji. Na górze strony są zakładki związane z różnymi rodzajami zakładów – można zapoznać się z ofertą klasyczną jak i z zakładami na żywo, zakładami na sporty wirtualne oraz e-sporty.

Oprócz tego górna belka zawiera również informacje odnośnie bonusów, płatności, wyników oraz statystyk meczowych. Na boku ekranu zlokalizowany jest kupon – można go postawić w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Poniżej jest z kolei czat dedykowany graczom oraz opis najważniejszych promocji, które w danym momencie proponuje graczom bukmacher STS. Na lewo jest z kolei lista dyscyplin oraz informacja o najbardziej aktualnych wygranych, które padły u tego bukmachera. Na środku strony jest slajder – na nim wyświetlane są interesujące ciekawostki dotyczące kursów, meczów oraz aktualnych bonusów dostępnych w ofercie STS.

Niżej zlokalizowana jest tabela – ona zawiera najciekawsze zakłady na żywo a także najbardziej wartościowe zakłady na konkretny dzień lub weekend. Na dole strony jest zaś informacja na temat drużyn, które sponsoruje STS. Są tam także zakładki takie jak blog, bezpieczny zakład oraz STS TV. Po prawej stronie jet z kolei ikonka czatu – dzięki niej w szybki sposób można dołączyć do pogawędki z pozostałymi zawodnikami, którzy zastanawiają się, jak wytypować konkretny mecz.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS opinie za stronę internetową zbiera niezwykle pozytywne – zarówno eksperci jak i pozostała przytłaczająca większość graczy wskazuje, że jest ona bardzo czytelna i przejrzysta. Jedynym mankamentem tej witryny jest fakt, że obrazków na slajderze nie da się przesuwać w dowolnie wybranym momencie, ponieważ każdorazowo należy odczekać 10 sekund na wyświetlenie się kolejnego slajdu. 

Jaką ofertę ma bukmacher STS?

Dokładna oferta bukmachera STS znajduje się na witrynie głównej po lewej stronie ekranu. Na górze są wydarzenia, które poleca ten bukmacher – dzięki temu gracze wiedzą, co warto obstawiać. W przypadku, gdy w danym dniu grają zespoły Ekstraklasy, nie trzeba ich poszukiwać na końcu listy, ponieważ wyświetlają się one na samej górze, dzięki czemu bardzo łatwo jest je odszukać. W ofercie bukmachera STS są również zakłady specjalne – wiele osób uważa, że jest to mocna strona tego bukmachera.

W zakładce Zakłady Specjalne można znaleźć Hit Dnia oraz Superofertę. Są to zakłady, które posiadają w danym dniu podwyższone kursy i są najlepsze w danym dniu, zatem z całą pewnością warto je obstawiać. Oprócz zakładów specjalnych dotyczących sportu w STS można także obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe lub związane z szeroko rozumianą rozrywką. Możemy zatem na przykład obstawiać wyniki różnych programów rozrywkowych czy konkursów takich jak Telekamery czy Fryderyki. 

Virtuale, czyli duży minus w STS

Virtuale są przez wiele osób oceniane jako mankament oferty bukmachera STS – ilość dyscyplin w tym przypadku nie jest zbyt imponująca. Można typować mecze piłki nożnej, koszykówki i tenisa, które są generowane komputerowo. Z reguły firmy bukmacherskie posiadają w swojej ofercie mniej więcej pięć dyscyplin (mowa tutaj o kolarstwie, wyścigach psów oraz wyścigach koni).

Jakość tych rozgrywek jest oceniana jako w miarę dobra, jednak inni bukmacherzy pod tym względem są oceniani znacznie lepiej. W tym miejscu wymienia się chociażby bukmachera Fortuna, który duży nacisk kładzie na rozgrywki tego typu. Bukmacher STS mimo tych wszystkich mankamentów jest doceniany za to, że oferuje dość dużą liczbę zdarzeń oraz mocno rozbudowany segment statystyk.