Znowu zastanawiasz się nad tym, co warto grać w trakcie pandemii? Dużo osób ma świadomość tego, że aktualnie oferta – nawet biorąc pod uwagę najlepsze firmy bukmacherskie – jest stosunkowo uboga (chociaż na szczęście ta kwestia poprawia się z każdym kolejnym tygodniem). Bukmacherzy są jednak przygotowani na tę sytuację. Można bowiem np. zdecydować się na sporty wirtualne. Czy jednak warto?

obstawianie wirtualnych sportów
Czy wirtualne sporty są opłacalne w zakładach bukmacherskich?

Nie tylko najpopularniejsze dyscypliny są do typowania

Obecnie gracze mogą zdecydować się na różne opcje. Najlepsze firmy bukmacherskie – w tym momencie istniejące na rynku – oferują rozmaite rozwiązania. Oczywiście, najbardziej popularna dyscyplina w naszym kraju to piłka nożna. Powoli ta dyscyplina „budzi się” do życia. Zazwyczaj nie brakuje zatem zakładów krótkoterminowych oraz długoterminowych. Tak samo, jak podstawowych oraz dodatkowych – biorąc pod uwagę poszczególne mecze.

Co jeszcze jest do typowania? Inne, równie popularne dyscypliny. Nie da się ukryć, że w okresie zimowym w Polsce rządzą skoki narciarskie. Popularne są też siatkówka oraz żużel. Należy podkreślić, że najlepsze firmy hazardowe dokładają wszelkich starań, aby Klienci mogli również zdecydować się na dyscypliny nieco bardziej niszowe. Co zatem jest do gry? To np. baseball, futbol amerykański, darts, hokej na lodzie, sporty walki. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na najlepszych bukmacherów mogą grać także wydarzenia polityczne lub nawet rozrywkowe.

sts poker online
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

Czym charakteryzują się zaś wirtualne sporty?

Coraz większą popularnością charakteryzują się sporty wirtualne. Co warto wiedzieć na ich temat? Są to rozmaite dyscypliny, które można obstawiać za prawdziwe pieniądze. Działa podobnie do Betgames, tylko tutaj typuje dyscypliny sportowe a nie gry karciane. Oczywiście, dużo tutaj zależy od algorytmów. W związku z tym należy liczyć się z pewnymi niespodziankami pod kątem rezultatów. Rozgrywki związane z wirtualnymi sportami są tak naprawdę niezależne np. od aktualnie panującej sytuacji – nie tylko w Polsce, ale generalnie na całym świecie. Nie są również w żaden sposób uzależnione od warunków pogodowych itp.

Co można tutaj typować, jakie sporty wirtualne obstawiać? Oferta w niezbyt dużym stopniu różni się od propozycji na standardowe spotkania, pojedynki. Gracze mogą zatem m.in. obstawić za pieniądze rozmaite zakłady krótkoterminowe. Takie, jak np. 1×2, under/over, ilość goli po stronie gospodarzy, ilości trafień po stronie gości (w aspekcie futbolu). Są osoby, które starają się przewidywać nawet dokładny wynik w ramach konkretnej konfrontacji. Nie jest to łatwe, aczkolwiek może być bardzo dochodowe. Wszystko jest związane z tym, że kursy są naprawdę wyjątkowo wysokie.

polski bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie dyscypliny są najlepsze do typowania?

Profesjonalne firmy bukmacherskie jak Betfan czy STS na pewno doskonale analizują popularność sportów wirtualnych. Łatwo zaobserwować, że są one coraz popularniejsze. Szczególnie teraz, kiedy oferta jest stosunkowo mało urozmaicona. Gracze mogą natomiast swobodnie zdecydować się na różnego rodzaju dyscypliny wirtualne. Co można grać? To m.in. piłka nożna. Warto zauważyć, że tutaj mecze odbywają się zdecydowanie szybciej w porównaniu do standardowych rozgrywek. Ma to natomiast swoje plusy. Zdecydowanie krócej trzeba czekać na końcowy rezultat. Jeśli uda Ci się poprawnie przewidzieć to, kto będzie lepszy, to szybciej pieniądze zasilą Twoje konto.

Co poza piłką nożną jest do dyspozycji typerów? To również tenis ziemny. Nie da się ukryć, że ta dyscyplina ma w naszym kraju wielu zwolenników. Nawet pomimo odejścia Agnieszki Radwańskiej ze świata tego sportu. Jakie zakłady są tutaj do obstawiania? To np. zwycięzca pojedynku, ilość gemów, dokładny wynik konkretnego seta albo spotkania itp. Można też obstawiać spotkania koszykówki. Tak samo, jak wyścigi koni lub psów. Są one natomiast wyjątkowo widowiskowe. Możesz zatem znaleźć ciekawą alternatywę.

Zwłaszcza teraz, kiedy świat sportu – biorąc pod uwagę rozmaite dyscypliny – został kompletnie zdestabilizowany przez koronawirusa. Sporty wirtualne należy zatem ocenić bardzo pozytywnie. Są natomiast porządne firmy hazardowe, które mają je w ofercie i naszym zdaniem warto, przynajmniej raz na jakiś czas, skorzystać z tej opcji.