Chcecie w najbliższym czasie zdecydować się na płatne typy? Czy jest to w ogóle dobre rozwiązanie? Gdzie znaleźć najlepsze płatne typy bukmacherskie od skutecznych zawodowych typerów w Polsce i czy opinie o nich są prawdziwe? Czym kierować się wybierając typerów przed zakupem typów?

płatne typy bukmacherskie opinie
Płatne typy bukmacherskie zawodowych typerów – opinie graczy

Płatne typy bukmacherskie – kto powinien rozważyć taką opcję?

Są różne sposoby, by wygrać sporo gotówki w zakładach bukmacherskich obstawiając mecze piłki nożnej czy inne dyscypliny sportowe. Niektórzy dopiero zaczynają obstawiać w firmach bukmacherskich i nie zawsze im to wychodzi dlatego szukają różnych rozwiązań, między innymi chcą poznać opinie o płatnych typach, które zakupić można na facebooku, telegram czy na stronach internetowych.

Obstawiać zakłady można samodzielnie jeśli tylko mamy o tym pojęcie. Możemy również skorzystać z typów bukmacherskich innych graczy (darmowych albo płatnych). Kiedy więc zdecydować się w ogóle na ten drugi wariant? Są osoby, które szukają dobrego sposobu na zainwestowanie własnych pieniędzy. Wiedzą, że obecnie nie jest o to łatwo. Np. weźmy pod lupę lokaty. W tym przypadku trzeba niestety liczyć się z bardzo niskim oprocentowaniem. Nic zatem dziwnego, że ludzie szukają po prostu alternatyw. Często decydują się właśnie na zakłady bukmacherskie. Jest to model inwestycyjny mający po swojej stronie rozmaite zalety. M.in. można liczyć na sporo opcji do wyboru.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na legalne zakłady bukmacherskie jak STS czy Betfan. Na dodatek masz sposobność postawić na wydarzenia sportowe, polityczne, rozrywkowe itp. Nie każdy jednak dobrze zna się np. na konkretnej dyscyplinie sportu. W takiej właśnie sytuacji ludzie decydują się po prostu na pomoc zawodowych typerów. Wiesz, że obstawianie zakładów bukmacherskich to naprawdę bardzo fajna opcja, by zacząć zarabiać dobre pieniądze? Masz jednak spory problem, gdyż nie jesteś do końca ekspertem od piłki nożnej albo skoków narciarskich? W takiej właśnie sytuacji warto zdecydować się na pomoc specjalistów.

opinie bukmacherskie

Płatne typy bukmacherskie to najczęściej ściema oszustów, którzy żerują na naiwnych graczach, którzy myślą, że dostaną gotowe kupony pod nos. Nikt kto ma dostęp do sprzedanych meczów, fixów czy insiderów nie sprzedaje takiej wiedzy, trzyma ją dla siebie!

Zawodowy typer

forum betonline.net.pl

Kiedy jeszcze trzeba rozważyć taki właśnie wariant, jak płatne typy bukmacherskie? Na pewno wtedy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu na analizowanie meczów, pojedynków itp. Aby wygrywać (regularnie) w zakładach bukmacherskich trzeba zaś na to poświęcić odpowiednio dużo czasu. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Nie chcesz zaś wydawać pieniędzy na typy pierwsze z brzegu (bez żadnego większego zastanowienia się nad tym tematem)? W takim konkretnym położeniu płatne typy naprawdę mogą okazać się ciekawym rozwiązaniem.

Kiedy płatne typy mogą być kulą u nogi?

Należy jednak oczywiście uważać, ponieważ w internecie nie brakuje oszustów, którzy obiecują wygrane kupony. Jak na dłoni widać, że zakłady bukmacherskie są w Polsce bardzo popularne. Nie brakuje graczy, którzy chętnie decydują się właśnie na założenie konta w jednej z legalnych w Polsce firm. Pod wieloma względami jest to dobre rozwiązanie, które może docelowo przynieść sporo gotówki. Warto doskonale zdawać sobie sprawę z tego aspektu. Inna ważna kwestia jest zaś taka, że nie każdy ma jednak odpowiednio dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, by samodzielnie podejmować decyzje dotyczące tego, co finalnie znajdzie się na kuponie. W związku z tym sporo osób wybiera właśnie płatne typy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W tej branży jest niestety sporo oszustów. Niektórzy kreują się na prawdziwych znawców od tego właśnie konkretnego tematu. Okazuje się jednak, że to kompletni amatorzy, którzy na fejkowych kuponach zaznaczają wygrane. Na co zatem uważać? Na graczy, którzy nie mają pewnej, zweryfikowanej historii typów. Warto unikać wchodzenia we współpracę z typerami, którzy mają mało oddanych typów albo po prostu nie są zbytnio doświadczeni. Szerokim lukiem omijalibyśmy również tak zwane „ustawione mecze”. Nie twierdzimy, że takich nie ma. Oczywiście dalej są, ale mało kto ma dojścia do takich potyczek. Jeśli już kto ma, to nie chwali się tym na internecie. Co więcej, nie sprzedaje takich newsów za kilkadziesiąt PLN. Od razu można dojść do wniosku, że jest to jakiś oszust.

Osoby, które mają dojścia do takich informacji, trzymają je tylko dla siebie. Ewentualnie dzielą się takimi wiadomościami z członkami rodziny albo dobrymi znajomymi. Na pewno nie informują o tym wszystkich na lewo i prawo, bo to nie ma żadnego sensu. Im więcej osób zagra konkretny mecz, tym większa szansa, że dana potyczka zostanie koniec końców anulowana. Należy zatem z dużym dystansem podchodzić do spotkań tego właśnie konkretnego typu.

bukmacher online w polsce betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Jakich zawodowych typerów wybierać?

To oczywiście nie oznacza, że wszystkie płatne typy to oszustwo. Trzeba jednak zdecydować się wyłącznie na takie opcje, które są pod wieloma względami całkowicie sprawdzone. Przede wszystkim należy stawiać na zweryfikowane podmioty (oferujące takie typy lub zrzeszające typerów). Takie, które mają minimum kilka lat doświadczenia w tej właśnie konkretnej branży. O czym jeszcze nie można zapominać? Najlepiej decydować się na graczy znanych, doświadczonych i mających dobre opinie w środowisku. Takie zaś recenzje można znaleźć chociażby na forach bukmacherskich jak na przykład betonline.net.pl, na którym zawodowi typerzy publikują swoje typy za darmo.

Bardzo dobry typer ma dwucyfrowy yield. Dobry posiada wskaźnik jednocyfrowy, lecz zbliżony do tego parametru. Oczywiście, należy decydować się na takich typerów, którzy mają udokumentowaną historię typów. Najlepiej, by było ich minimum kilkadziesiąt lub nawet kilkaset. Osoby z kilkoma albo kilkunastoma typami powinny być od razu odrzucone w czasie selekcji. Dobrze jest też stawiać na takich typerów, którzy po prostu grają dyscypliny najbliższe Twojemu sercu. W pewnym sensie będziesz mógł zweryfikować, czy te wskazania mają rację bytu. Zawsze można też poprosić o argumentację, co pozwoli wyjaśnić, czy dana osoba jest rzeczywiście profesjonalna.