Jak ograć bukmachera? Na to pytanie wielu typerów nie zna odpowiedzi, która by ich satysfakcjonowała. Dokładnej metody nie ma która zapewni 100% możliwość ogrywania buka. Lecz istnieją inne które znacznie podnoszą twoją możliwość wygrania z bukmacherem na zakładach. Także dzisiaj je poznacie.

Ogrywanie bukmachera – jak to robić?

Chłodny umysł i zimna krew to podstawa

Cechy wymienione powyżej są kluczem do sukcesu na zakładach bukmacherskich. Potrzebne są do ogrywania bukmachera, a w ostateczności cieszyć się z wygranych pieniędzy. Wygrywając zakład jesteś ściśliwy i to jest bardzo dobre, lecz w momencie gdy jednak nam jakiś zakład nie wyjdzie to z pewnością nie należy od razu się odgrywać, to doprowadza do jeszcze większych przegranych i niepotrzebnych kłopotów. W tym momencie najlepszym rozwiązaniem byłoby spokojne prześledzenie swojego błędu, wyciągnąć wnioski, a na końcu przystąpić do działania. Te cechy charakteru przydadzą Ci się na pewno w zakładach bukmacherskich i nie tylko. Pamiętaj również, że zarządzanie sowim kapitałem w zakładach również jest bardzo ważne, ponieważ nie jest sztuką całą kwotę przeznaczoną na zakłady obstawić na jeden typ, lecz sztuką jest spokojne rozplanowanie swoich funduszy na kilka poszczególnych oraz dobrych zakładów. Z tymi cechami z pewnością uda Ci się zwiększyć liczbę wygranych z bukmacherem, no i finalnie w zarobieniu znacznej ilości gotówki.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Zamiennik na zakłady sportowe

Dobrym zamiennikiem na zakłady sportowe są zakłady specjalne. Ogromną zaletą takich zakładów jest brak potrzeby posiadania jakiejkolwiek wiedzy na tego typu zakłady bukmacherskie. Dobrym przykładem na tego typu zakłady bukmacherskie są ostatnie wybory prezydenckie, gdzie mogliśmy obstawiać, który kandydat wygra takowe wybory, możemy także obstawiać zakłady związane ze światem religii, bądź biznesu. Co do ograniczeń na tych zakładach to po prostu ich nie ma. Jedynie co ogranicza to ranga danego wydarzenia. Jednym minusem tych zakładów jest niestety możliwość obstawiania ich, ponieważ zakłady te występują bardzo rzadko w zależności kiedy jest dane wydarzenie na które bukmacher uzna, że warto zrobić zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Analiza da Ci przewagę nad bukmacherem

Analizowanie ma tu ogromne znaczenie. Bez tego najlepsi gracze nie byli by najlepszymi graczami. Dzięki niej znacząco podnosimy swoją możliwość wygranej z bukmacherem. Powinny się w niej znaleźć takie dane jak poprzednie rozgrywki sportowców, morale drużyny, dane z wywiadów z zawodnikami lub konferencji prasowych, a także pogoda podczas której będą zmagania sportowców ma na wynik ogromny wpływ. Dlatego analizowanie zakładów jest bardzo ważne i należy zacząć praktykować tą metodę jeśli jeszcze nie zacząłeś, ponieważ jeśli planujesz zajść gdzieś wyżej w tej dziedzinie to analiza bukmacherska jest tutaj bardzo ważna.