To normalne, że każdy chce otrzymać jak najlepszy bonus bukmacherski na start, jednakże nie zawsze tak się da, ponieważ aby znaleźć najlepszy bonus na start, potrzebujesz trochę cierpliwości. Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, gdzie i jak znaleźć i wykorzystać najlepsze promocje bukmacherskie!

Najlepsze promocje bukmacherskie na rok 2021

Co na początek?

Warto jest wspomnieć o standardowych bonusach startowych oferowanych przez bukmacherów. Są to zazwyczaj darmowe zakłady sportowe lub zakłady bez ryzyka, znane również jako „cashback”. Chociaż są to atrakcyjne opcje, i tak trzeba być ostrożnym, ponieważ bukmacherzy mają tendencję do kształtowania reguł gry w sposób, który minimalizuje szansę na zdobycie darmowej gotówki przez potencjalnych nowych graczy zakładów bukmacherskich, ale omówimy to później.

Zawsze czytaj regulamin!

Najważniejsze jest dokładne zapoznanie się z regulaminem i wybranie tego bonusu (i bukmachera), u którego bez problemu można wypłacić wygrane. Niestety zakłady sportowe są zaprojektowane w taki sposób, aby dać nie dać ci szansy na wygraną. Dlatego wiele osób, które sprzeciwiają się tej formie rozrywki, twierdzi, że buk oszukuje, ale tak naprawdę oszukiwania tu nie ma, bo gra od początku jest ustawiona w sposób aby legalny bukmacher zatrzymał twoje pieniądze na swoich kontach.

polski bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na start od STS!

Zacznijmy od najlepszych bukmacherów w Polsce. Po pierwsze, zapewni darmowy bonus w wysokości 29 złotych. Mówi się, że jest to jeden z najpopularniejszych bonusów STS oferowanych przez ten buk. Otóż ??wpisując odpowiedni kod podczas rejestracji możemy zebrać: 29 zł (darmowa rejestracja), 20 zł (zakłady bez ryzyka), 100% bonus depozytowy, aż do 1200 zł (czyli środki zostaną dodane na po dokonaniu płatności), e-sport bonus: 25 zł. Jeśli zaprosisz kogoś do rejestracji w firmie bukmacherskiej STS, możesz otrzymać dodatkowe 50 zł na swoje konto bonusowe. Dodatkowo dla najlepszego gracza można wygrać nawet 135 000 złotych miesięcznie, ale to już sprawa klubu STS. Generalnie warto zapoznać się z regulaminem przed wzięciem udziału w tych promocjach bukmacherskich – bo tylko w ten sposób dowiesz się, czy będziesz w stanie obrócić bonusem bukmacherskim.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus na start od Betfan

Cóż, Betfan jest młodym bukmacherem, więc od samego początku zapewnił dobry pakiet powitalny, który zawiera aż trzy bonusy. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (1000 zł na jedną płatność). Niestety warunki wypłaty tego bonusu są trudne do spełnienia. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z oferty Betfan, musisz być przygotowany na to, że możesz nie być w stanie go zrealizować od tak. Jednym z najpopularniejszych bonusów od betfan jest seria darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Suma zawiera do 15 darmowych zakładów po 2 złote na zakład. Ponadto, nawet w e-sporcie czy sportach wirtualnych, możesz z powodzeniem wykorzystać ten bonus od betfan.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.