Nie da się ukryć, że promocje bukmacherskie zmieniają się od czasu do czasu – dlatego też czasami trzeba uaktualnić sobie to, kto oferuje najlepsze promocje bukmacherskie – no właśnie – kto? O tym dowiesz się już za chwilę!

Najlepsze promocje bukmacherskie 2021

LvBet bonusy

LVBET działa na rynku gier od kilku lat i może być jednogłośnie okrzyknięty królem promocji. Różnica między jego ofertą a innymi bukmacherami polega na tym, że oferuje bonus powitalny w wysokości 3000 zł oraz bardzo korzystne warunki obrotu na atrakcyjnych warunkach – wystarczy, aby czterokrotnie obstawić zdobyte środki (bonus za pierwszy depozyt) do 2000 zł) 3 razy (premia za drugą wpłatę do 1000 zł), za kurs min. 2,0. Ponadto możesz również zdobyć cashback w wysokości 333 zł, oraz darmowy zakład za 20zł – co naprawdę stawia tego legalnego bukmachera na piedestale pod względem kwoty, którą oferuje swoim nowym klientom na start!

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ewinner – bonusy na start

Jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce, eWinner, przedstawił bardzo rzetelną bonusową ofertę. Jego bonus powitalny obejmuje łącznie dwie promocje, w tym zakład wolny od ryzyka do 150 zł za pierwszy depozyt i 50% bonus za drugi depozyt do 500 zł. Bonus depozytowy i kupony są muszą zostać obrócone 6 razy, minimalny kurs wynosi 2,50. To jednak nie koniec atrakcji – z automatycznie wpisywanym kodem promocyjnym możesz zwiększyć wartość swojego zakładu nawet do 160 zł.

Noblebet

Noblebet również poważnie podchodzi do tematu bonusu powitalnego. Bukmacher ten oferuje również dwa bonusy depozytowe: pierwsze 100% to do 1200 zł, a następne 50% do 600 zł. Dodatkowo możesz również otrzymać trzeci mniejszy bonus – 100% do 200 zł bonusu za kolejny depozyt. Kupony promocyjne powinny zawierać co najmniej dwa wydarzenia o łącznym kursie 3,0, ale tylko wtedy, gdy minimalny kurs wynosi 1,30 – dopiero wtedy promocja zaczyna działać.

Etoto

Choć Etoto działa na naszym rynku od wielu lat, trzeba przyznać, że dopiero pod koniec 2017 roku dołączył do grona ważnych graczy wśród polskich bukmacherów. Oprócz rewolucji w sektorze usług, Etoto wprowadziło również ciekawe nagrody powitalne. Przy pierwszej wpłacie otrzymasz 200% bonusu maksymalnie 200 zł. Pieniądze są całkiem niezłe, ale niestety trzeba nimi czterokrotnie obrócić za łączny kurs minimalny wynoszący 2,20. Jednak w ramach programu Etotomania możesz otrzymać dodatkowe 500 zł w postaci darmowego zakładu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Superbet

Bonus od Superbet nie jest największy, bo jego łączna wartość to 585 zł, ale warunki obrotu są całkiem ciekawe. Oferta powitalna od tego bukmachera obejmuje 100% bonus za pierwszy depozyt o wartości 50 zł, zwrot gotówki do 500 zł. Aby wypłacić bonus od Superbet musisz obstawić 2 wydarzenia po niskim kursie wymiany 1,80. Zakłady bez ryzyka należy postawić czterokrotnie na dwóch kuponach o najniższej łącznej cenie. 1.80. I odwrotnie, darmowe zakłady należy stawiać na kupony SOLO lub AKO po najniższym kursie wymiany – czyli 1.60.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.