Bukmacher Betclic zaliczany jest do grona najpopularniejszych zakładów bukmacherskich. Mimo tego, w chwili obecnej cały czas jego usługi są nielegalne w Polsce. Wcześniej firma reprezentująca tego bukmachera działała w Polsce, jednak nowelizacja przepisów ustawy hazardowej spowodowała, że bukmacher zrezygnował ze świadczenia usług na polskim rynku. Wówczas domena Betclic znalazła się w rządowym rejestrze zakazanych domen hazardowych. Na szczęście właściciel Betclic dołożył wszelkich starań, aby wrócić na polski rynek. Owocem tego było ponowne wpisanie w dniu 26 września 2018 roku Betclic do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Wówczas Ministerstwo Finansów nadało temu bukmacherowi oficjalną licencję na świadczenie usług bukmacherskich. 

betclic polska bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jakie bonusy oferuje Betclic?

Betclic śladem innych firm bukmacherskich oferuje nowym graczom możliwość skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych bonusów startowych oraz wielu innych ciekawych promocji, które są związane z posiadaniem u niego konta. Teraz pokrótce je omówimy. Podstawowy bonus powitalny, jaki oferuje swoim graczom Betclic, jest cashback 510 złotych – jest to pierwszy zakład bez ryzyka, na który możemy wydać maksymalnie 510 złotych. Pamiętać należy, że ten bonus dostępny jest wyłącznie jeśli podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny „KOD510”.

Dzięki tej ofercie możemy obstawić nasz pierwszy mecz na kwotę 510 złotych bez żadnych konsekwencji, ponieważ gdy nasza drużyna przegra, wówczas wszystkie wpłacone środki otrzymamy na nasze konto z powrotem. Nie jest to bonus zaliczany do grona bardzo atrakcyjnych – większość uważa go za przeciętnego. Betclic powinien pomyśleć nad lepszymi promocjami, aby skuteczniej przyciągać nowych graczy na swój portal. 

bukmacher betclic legalnie w polsce
Najlepszy legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Promocje dla stałych klientów Betclic 

Gracze, którzy na bieżąco korzystają z Betclic, mogą być zadowoleni, ponieważ oferta promocyjna bukmachera dla zarejestrowanych użytkowników jest znacznie lepsza od tej na powitanie. Wielu graczy chwali sobie promocję „lepsze kursy” – Betclic praktycznie codziennie udostępnia tą promocję. Dzięki niej znacząco można podbijać kursy znajdujące się na kuponie. Jest to oferta porównywalna do tej, którą mają konkurenci – przypomina Superofertę oraz Hit Dnia, które ma bukmacher Fortuna. 

Bukmacher Betclic zachęca również do tego, aby zaprosić do gry znajomych – można otrzymać nawet 100 złotych, gdy zdobędzie się nowych klientów. Ta promocja cieszy się dużym uznaniem, ponieważ jest niezwykle atrakcyjna. Jej mankamentem jest jednak fakt, że nie daje żadnych bonusów osobom, które z naszego polecenia zdecydują się założyć konto w Betclic. 

Interesująca propozycja jest również kierowana do fanów zakładów akumulacyjnych – nazywa się ona Multi+. Polega to na tym, że Betclic może zwiększyć naszą wygraną o 5% lub nawet 100% wartości kuponu. Warunek jest następujący: musimy kupić kupon, który składał się będzie z minimum pięciu zdarzeń z rozgrywek w kategorii Multi+. Oprócz tego trzeba pamiętać o tym, że wszystkie te zdarzenia muszą mieć kurs na poziomie minimum 1,20.

Jaki podatek jest u bukmachera Betclic?

Betclic od jakiegoś czasu oferuje swoje usługi w pełni legalne, zatem musi płacić podatki. Standardowy podatek od stawek w zakładach bukmacherskich jest równy 12%. Oprócz tego należy mieć na uwadze, że jeśli wygramy w danym zakładzie więcej niż 2280 złotych, wówczas musimy dodatkowo zapłacić podatek od wygranej, którego wysokość wyniesie 10% wartości wygranej.