Szukasz atrakcyjnej i opłacalnej w dłuższej perspektywie oferty bukmacherskiej? Swoje poszukiwania możesz zakończyć zatrzymując się na ofercie zakładów bukmacherskich Betfan. Po krótkiej rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego „BETFAN” uzyskać można bonus o wartości 3000 zł, szansę na grę w zakładach live i dzięki grze bez podatku dużo większe wygrane. Sprawdź jak wyglądają promocje, jakie innowacje wprowadza strona bukmachera Betfan i ile faktycznie zyskamy przenosząc się do nowego buka Betfan online.

polski bukmacher betfan online
Bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku od gier

Ligi, dostępna rozrywka i innowacje

Oferta nowego na rynku bukmachera musi być specyficzna i wyróżniać się w znaczący sposób z tłumu. Twórcy Betfan jako wieloletni specjaliści w branży doskonale zdają sobie z tego sprawę. Znajdziemy tutaj bogaty pakiet bonusów, zakłady z niższych, bardziej niszowych lig (nawet do 4 ligi regionalnej w Polsce), e-sport i inne innowacje polepszające doświadczenie z użytkowania.

Betfan zdecydował się postawić na odważną i wyróżniającą się identyfikację wizualną. Szata graficzna w barwach zieleni, żółci jest uzupełniania przez wielokolorowe, kanciaste i gdzieniegdzie pochylone elementy. Daje to poczucie świeżości, lekkości i odróżnia stronę internetową od konkurencyjnych produktów. W przeciwieństwie do innych usługodawców, tutaj wszystko dzieje się w obrębie strony internetowej. Nie musimy pobierać dodatkowych aplikacji ze sklepu Google Play czy iOS. Dla jednych będzie to wielką zaletą, dla innych niewybaczalną wadą.

bukmacher online w polsce betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Oferta zakładów online w Betfan

Kolejną innowacją jest łatwo dostępna wyszukiwarka znajdująca się zaraz pod przyciskiem rejestracji i logowania. Sztuką byłoby jej nie zauważyć. Zastosowanie znajduje zarówno przy szukaniu wydarzeń nadchodzących oraz live.

Po przeciwnej stronie znajdują się linki podzielone na sport, live, esport i rozrywkę. Co znajdziemy klikając w poszczególne odnośniki? Po przejściu do kategorii sport znajdziemy wydarzenia polecane, strefę fana (zakłady live) i szybkie linki, czyli te najczęściej odwiedzane przez użytkowników. Jeśli szukamy czegoś bardziej niszowego, należy zerknąć na element „dyscypliny”, gdzie poszczególne sporty podzielone zostały na listy rozwijane, gdzie z kolei znajduje się podział na obecne ligi.

W zakładce live odnajdziemy się korzystając z podziału na strefę fana, kalendarz i multi. Domyślnie otwierana strefa fana przedstawia obecne zdarzenia live z wyszczególnionymi kursami. Druga kategoria pozwala przejrzeć na co i kiedy będziemy mogli typować. Ostatnia – multi to widok dla osób, które chciałyby bliżej zaznajomić się z określonym wydarzeniem live, przeanalizować szanse ulubionej drużyny na wygraną czy stworzyć bardziej złożony kupon np. systemowy.

polski bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betfan stawia na zakłady e-sportowe

Dla fanów gier komputerowych istotna okaże się kategoria e-sport, gdzie założymy się, o to która drużyna wygra w tytułach takich jak CS:GO, Dota, League of Legends czy StarCraft. Klikając w linki dostępne w górnej części zapoznamy się ze statystykami i wynikami live. Oferta zakładów e-sportowych w Betfan jest bardzo bogata, gracze bardzo sobie chwalą możliwość obstawiania zakładów na e-sport w Betfan online. Dlatego też ten bukmacher jest na liście najlepszych bukmacherów online w Polsce.

Ostatnia kategoria zdaje się być najbardziej innowacyjna. Występuje tutaj selekcja na zdarzenia związane z polityką, show-biznesem, ekonomią, sportem, pogodą i wideo. Zakłady bywają naprawdę zaskakujące, bo możemy głosować np. na to, kto wygra kolejne wybory, kiedy dojdzie do zwolnienia prezesa, kto będzie kolejnym członkiem partii czy jak będzie wyglądać pogoda w najbliższym miesiącu. 

Promocja na 3000 PLN, cashout i gra bez podatku

W Betfan bonus 3000 zł, cashout i gra bez podatku. Tak w jednym zdaniu można podsumować to, co oferuje nam bukmacher Betfan w ramach dobrego startu po założeniu konta w serwisie na stronie www.betfan.pl. Opcja cashout nie jest niczym nowym w zakładach online ale nie wszyscy legalni bukmacherzy go w swojej ofercie mają, tacy bukmacherzy jak STS czy Betclic oczywiście mają ale np. Milenium już nie.

Pierwszą promocją, z której będzie chciał skorzystać każdy niezależnie od stażu i obranej strategii jest zwolnienie z płacenia podatku od gier. Organizator bierze na siebie tę część i pozwala grać za pełną stawkę o współczynniku 1.00 zamiast 0.88. Warunkiem wzięcia udziału jest utworzenie kuponu z 2 zdarzeniami o całkowitym kursie 2.0 i 1.25 na pojedyncze zdarzenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czym jest cashout? Chodzi tutaj o możliwość szybszej wypłaty, kiedy dane zdarzenie ma negatywny i zgodny z naszymi predykcjami wynik. Trzeba pamiętać, że przy wcześniejszej wypłacie nie będzie możliwe uzyskanie takiego samego kursu jak przed rozpoczęciem wydarzenia. To ile pieniędzy będziemy w stanie odzyskać zależne jest od przyjętych w danym czasie przez organizatora reguł.

3000 zł, czyli Pakiet Pudziana to najbardziej skomplikowany bonus przygotowany wyłącznie dla osób zaawansowanych. Betfan w ramach współpracy z Mariuszem Pudzianowskim pod jego wizerunkiem stworzył promocję, która polega na wykonaniu aż 6-krotnego obrotu. Nagroda okazuje się jednak warta zachodu. Na czym polega promocja?

Po rejestracji mamy 3 szanse. Przy każdej kolejnej wpłacie korzystamy z kolejnej szansy. Aby podejść do promocji należy wpłacić na swoje konto minimum 20 zł. Całość wpłaconych pieniędzy należy obrócić – i tutaj zaczynają się schody – bo trzeba obrócić jeden raz cały depozyt po kursie 2.00. Jeśli to zrobimy, niezależnie od tego czy wygramy, czy przegramy na nasze konto bonusowe trafi 10% wpłaconej kwoty. Teraz zaczyna się prawdziwe wyzwanie, bo przyznany bonus musimy obrócić 5-krotnie wykorzystując do tego kupony z min. 2 zdarzeniami po kursie 1.45 każde. Co wtedy? Saldo naszego konta bonusowego zostaje pomnożone 10 razy. Jeśli w wyniku obrotu skończymy z kiepskim saldem np. z 30 początkowych zł zostanie tylko 5 zł to właśnie te pieniądze zostaną pomnożone x10. Jeśli uda nam się osiągnąć przyzwoity wynik np. pomnożyć bonusowe saldo 2-krotnie to wtedy 10-krotność tej sumy trafi na konto główne.

Kolejną promocją, która aktywna jest po wpisaniu kodu promocyjnego to darmowy zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Obecnie jedyny aktywny kod promocyjny to „BETONLINE„, czyli tak jak u innych legalnych bukmacherów w Polsce. Bonus dostępny na oficjalnej stronie bukmachera na www.betfan.pl.

Szybka wpłata depozytu przez Blika i wypłata w 15 minut

Jeśli tak jak inni gracze uważasz, że szybkość realizacji transakcji u wielu bukmacherów pozostawia wiele do życzenia to na pewno nie będziesz zawiedziony systemami płatności w Betfan. Nie jest ona tak bogata jak w Betclic czy STS ale mamy pewność, że Betfan się na tym polu poprawi. Póki co mamy tutaj do dyspozycji systemy w dwóch metodach: blik i przelewy24. Pieniądze od momentu rejestracji wpłacimy w ciągu kilku minut korzystając z jednego z ponad 20 obsługiwanych banków.

Wypłata odbywa się w równie prosty sposób i jest wysyłana codziennie w godzinach 07:30 – 23:00. Szybkie wypłaty (w mniej niż 15 minut) wysyłane są do 19 banków – w tym Toyota Bank, Credit Agricole, Inteligo i Bank Pocztowy.

Ze względów bezpieczeństwa, celem przeciwdziałania oszustwom, organizator przy pierwszej wypłacie wymaga od nas cierpliwości. Pierwsza wypłata realizowana jest w ciągu 24 – 48 godzin po manualnej weryfikacji użytkownika.