Które firmy bukmacherskie nadal posiadają naziemne punkty?

Interesuje Cię obstawianie w punktach stacjonarnych? Cały czas jest taka możliwość, chociaż nie da się ukryć, że coraz mniej popularna wśród graczy. Niektóre podmioty hazardowe wciąż posiadają lokale naziemne. Gdzie warto grać? Jakie są tutaj najpopularniejsze opcje?

STS jest zdecydowanym liderem

Od razu warto zauważyć, że obecnie Klienci wcale nie mają sporego pola do popisu, jeśli chodzi o podmioty hazardowe stacjonarne. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w sieci. Bez wątpienia ebukmacherzy są popularni. Ich przedstawiciele chętnie wypełniają wnioski dotyczące działania w internecie. Nie da się zaś ukryć, że ta możliwość obstawiania jest obecnie coraz popularniejsza. Inna istotna sprawa dotyczy licencji. W końcu są one przydzielane oddzielnie w przypadku grania online oraz stacjonarnego. Jeśli zatem ktoś musi wybierać, to decyduje się tylko na licencje odnoszące się do grania online. Wolisz jednak obstawiać stacjonarnie? Oczywiście, taka opcja też ma pewne plusy. Dlatego STS wciąż posiada punkty stacjonarne na terenie naszego kraju. Jest ich zaś naprawdę całkiem sporo. Są one zlokalizowane w większych miastach oraz miasteczkach. Co ciekawe, te lokale naziemne są bardzo dobrze wyposażone. Możesz tam zatem nie tylko obstawiać standardowe sporty, ale także dyscypliny wirtualne itp. Nie brakuje telewizorów, na których są transmitowane rozmaite wydarzenia. I to z przeróżnych aren.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna plasuje się na drugiej lokacie

Zastanawiasz się, gdzie jeszcze możesz obstawiać w punktach stacjonarnych? Sporo osób wybiera lokale naziemne Fortuny. To kolejna legalna firma bukmacherska, która próbuje dorównywać STS. Na pewno pod kątem liczby punktów Fortuna sporo ustępuje na tej płaszczyźnie. Jak to jest z jakością usług? Profesjonalni bukmacherzy online są rozliczani przede wszystkim z oferowanych kursów, szybkości działania strony, czy liczby metod, dzięki którym można realizować wpłaty oraz wypłaty itp. Tutaj patrzy się na coś innego. Generalnie STS jest obecny nawet w mniejszych miasteczkach. A Fortuna nie jest aż tak bardzo uniwersalna. Dodatkowo punkty naziemne nie są tak dobrze wyposażone. Możesz co prawda obstawiać dyscypliny wirtualne, to fakt. Nie ma jednak możliwości np. oglądania rozmaitych transmisji. W lokalach naziemnych nie są one bowiem przeprowadzane. A fajnie jest przecież nie tylko obstawiać, ale także coś sobie zobaczyć na własne oczy, prawda? Na pewno Fortuna nadrabia m.in. tym, że ma bardzo dobre kursy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie jeszcze możesz obstawiać stacjonarnie?

Np. w LV BET. Możesz się jednak zdziwić, jak dowiesz się, ile punktów ma ta firma bukmacherska na terenie całego naszego kraju. Jest ich zaledwie 33 (sprawdziliśmy to dokładnie 16 września 2022 roku). W porównaniu z STS i Fortuną te wartości nie mogą rzucać na kolana. Punkty LV BET są przeważnie dodatkiem do prowadzonej działalności. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku Superbet. Jeśli zatem ktoś np. prowadzi bar, restaurację, to decyduje się na franczyzę. Wówczas gracze mogą dodatkowo coś sobie postawić.