Kto finalnie jedzie do Kataru? Polacy na MŚ 2022

Bardzo interesujesz się futbolem? Z tego względu nie możesz doczekać się już startu mundialu w Katarze? Wszystko na dobre rozpocznie się 20 listopada 2022 roku. W meczu otwarcia (początek tej konfrontacji o 17:00) Katar zagra z Ekwadorem. Dwa dni potem do boju ruszą podopieczni Czesława Michniewicza. Ich pierwszym rywalem będzie Meksyk. Kto znalazł się w kadrze Polski? Jakie ekipy narodowe zagrają na Mistrzostwach Świata?

Kto znalazł się w kadrze narodowej Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze?

W miniony czwartek poznaliśmy szczęśliwców, którzy znaleźli się w 26-osobowej kadrze na Mistrzostwa Świata w Katarze. Wyboru dokonał selekcjoner Czesław Michniewicz. Warto dodać, że pierwotnie była ogłoszona szeroka kadra składająca się z 47. nazwisk. Wielu graczy zostało z niej potem skreślonych. Jeśli chodzi o bramkarzy, to w czwartek zostali powołani Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski i Bartłomiej Drągowski. Ten ostatni doznał jednak w niedzielę koszmarnej kontuzji, dlatego zastąpił go Kamil Grabara. Kto jeszcze znalazł się w kadrze? Są to obrońcy Kamil Glik, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk, Robert Gumny, Matty Cash i Bartosz Bereszyński. W gronie pomocników nie zabrakło miejsca dla takich zawodników, jak Michał Skóraś, Nicola Zalewski, Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński, Kamil Grosicki, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Sebastian Szymański, Damian Szymański i Szymon Żurkowski. Powołani napastnicy to zaś Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Karol Świderski i Krzysztof Piątek. Co ciekawe, już pojawiają się typy dnia dotyczące tego, kto zagra w pierwszym spotkaniu z Meksykiem. Wydaje się, że jest minimum kilku pewniaków. Największa niewiadoma to ogólne ustawienie i to, kto zagra w defensywie. Na środku najprawdopodobniej wystąpi Kamil Glik. Kto zagra obok niego? Czy będzie to sam Jakub Kiwior? A może dodatkowo trzeci środkowy obrońca, czyli Jan Bednarek? W tym momencie jest to chyba największa zagadka.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie reprezentacje zagrają na mundialu w Katarze?

Na tegorocznych Mistrzostwach Świata zagrają 32. kadry narodowe. Są to: Katar, Ekwador, Holandia, Senegal (grupa A), Anglia, Iran, Walia, USA (grupa B), Polska, Meksyk, Argentyna, Arabia Saudyjska (grupa C), Francja, Dania, Australia, Tunezja (grupa D), Hiszpania, Niemcy, Japonia, Kostaryka (grupa E), Belgia, Chorwacja, Maroko, Kanada (grupa G), Brazylia, Szwajcaria, Serbia, Kamerun (grupa G), Portugalia, Urugwaj, Korea Południowa i Ghana (grupa H).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie ekipy narodowe są głównymi faworytami do złota?

Już teraz możesz pokusić się o obstawienie tego wydarzenia. Do wyboru są bowiem rozmaite zakłady długoterminowe. Gdzie je typować? Jak jeszcze nie masz nigdzie założonego konta online, to odwiedź ranking najlepszych bukmacherów. Tam znajdziesz topowe podmioty hazardowe, które są legalne. A przy okazji możesz tam zainkasować parę naprawdę znakomitych bonusów na start. Aktualnie faworytami do złota są Brazylijczycy. Groźni będą także Francuzi, Anglicy, Argentyńczycy, czy kadra narodowa Belgii.