Jak rozpocząć grę u bukmachera Betcris?

Fascynujesz się zakładami bukmacherskimi? Uważasz, że mógłbyś sobie naprawdę dobrze poradzić na tej płaszczyźnie? Osoby, które interesują się tym działem mają do dyspozycji wiele opcji. Mogą np. zdecydować się na firmę bukmacherską Betcris. Dlaczego jednak warto wybrać ten podmiot hazardowy? Na jakie konkretnie korzyści można liczyć po wykonaniu tego ruchu? Podpowiadamy także, jak należy typować i co dokładnie jest do obstawiania w tym podmiocie hazardowym.

Czy warto w ogóle zakładać konto w Betcris?

Interesujesz się na co dzień sportem? Uważasz, że byłbyś w stanie dobrze typować wyniki wydarzeń oferowanych przez Betcris? Nie da się ukryć, że w tym bukmacherze możesz zatem uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki. Dlaczego jednak warto zdecydować się na ten podmiot hazardowy? Betcris działa legalnie. Nie musisz mieć zatem wątpliwości w tym temacie. Nie ma przeszkód, by obstawiać online. Ze swojego domu, czy mieszkania. Poza tym czeka na Ciebie wiele bonusów. Dawniej trzeba było wpisać kod promocyjny na start w Betcris. Pod koniec marca 2022 roku bonus powitalny się jednak nieco zmienił. Jakie są teraz warunki? Aby skorzystać z promocji na start, trzeba mieć założone konto. Musisz także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Następnie trzeba wpłacić depozyt i zagrać kupon. Pojedynczy albo akumulowany. Kurs powinien wynosić co najmniej 1,80. Z kolei minimalna stawka to zaledwie 20 PLN. Jeśli przegrasz, to nie musisz się szczególnie martwić. Wszak postawiona stawka do Ciebie wróci. Betcris oferuje zaś zwrot aż do 500 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać?

Typowanie w tej firmie bukmacherskiej jest naprawdę bardzo proste. Zaraz się o tym aspekcie przekonasz. Na samym początku warto jednak poznać podstawy. Nie wiesz, czym są kursy bukmacherskie? Chodzi o notowania wystawiane przez tak zwanych oddsmakerów Betcris. Każde wydarzenie jest określane przez kursy. Im niższe notowania, tym (przynajmniej teoretycznie) większe szanse na wejście konkretnego wydarzenia w praktyce. Jeśli już poznasz zagadnienia teoretyczne, to czas zająć się praktyką. Aby obstawić w Betcris, musisz wybrać interesujące Cię wydarzenie lub wydarzenia. Masz już je na oku? W takim razie w nie kliknij. Zostaną one automatycznie dodane do kuponu. Potem trzeba już tylko wpisać stawkę oraz potwierdzić chęć zagrania wariantu akumulowanego albo pojedynczego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co można typować na co dzień w Betcris?

Są to m.in. rozmaite zakłady przedmeczowe oraz live. Od Ciebie zatem zależy, na jaki format rozgrywki finalnie się zdecydujesz. W ofercie tego podmiotu hazardowego znajdują się przeróżne sporty. Nie tylko te najbardziej popularne. Nie ma żadnego problemu, aby obstawiać także zakłady nie do końca związane z głównym zagadnieniem. Wszak w ofercie nie brakuje wariantów specjalnych. Na co jeszcze można się zdecydować? Betcris to firma bukmacherska gwarantująca możliwość obstawiania sportów wirtualnych (bazujących na rozmaitych algorytmach), e-sportu, czy nawet gier karcianych. Każdy ma zatem szansę znaleźć coś dla siebie.