Fortuna – przegląd firmy bukmacherskiej

Dawniej mogłeś obstawiać wydarzenia sportowe jedynie w lokalach stacjonarnych. Teraz masz pełne pole do manewru. Możesz bowiem grać na wiele sposobów. Takie możliwości stwarza jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, czyli Fortuna. Dlaczego warto się tam zarejestrować? O tym i o kilku innych zagadnieniach napisaliśmy poniżej.

Czy warto mieć konto w Fortunie?

Jeśli interesuje Cię legalna firma bukmacherska, to jak najbardziej tak. Tę sprawę możesz sprawdzić na wiele sposobów. Warto zaznaczyć, że Fortuna nie widnieje m.in. w rejestrze domen zakazanych. Dodatkowo eksperci, którzy przygotowują rozmaite rankingi buków, często umieszczają ten podmiot hazardowy na pierwszym miejscu (albo w ścisłej czołówce). Jeśli założysz konto, to bezpieczne granie w eFortuna będzie jak najbardziej możliwe. Ta firma bukmacherska jest jednak nie tylko legalna. W czasie rejestracji wymagane są pewne dane. Dotyczą one np. adresu zamieszkania, wieku itd. Możesz jednak spać spokojnie, ponieważ Fortuna pieczołowicie przechowuje takie informacje. Wszystko jest stosownie zabezpieczone. Co jeszcze ewentualnie może budzić wątpliwości? Na pewno kwestia zdeponowanych środków. Na tej płaszczyźnie także są stosowane najbardziej nowoczesne zabezpieczenia. Nie ma zatem możliwości, że np. któregoś dnia obudzisz się i dostrzeżesz, że środki „wyparowały” z Twojego konta. Fortuna to zbyt profesjonalna i nowoczesna firma bukmacherska, aby dopuszczać do takich właśnie sytuacji. Samodzielnie też jednak musisz mieć się na baczności. Korzystaj ze swojego konta tylko w sprawdzonych lokalizacjach. Wymyśl także odpowiednie hasło, które dla osoby trzeciej będzie trudne do złamania.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Bonusy przygotowane dla nowych Klientów

Gracze mogą obstawiać nie tylko na stronie internetowej, chociaż to właśnie ta opcja zaczyna być coraz częściej praktykowana. Bukmacher Fortuna udostępnia do pobrania także aplikację mobilną. Możesz również grać w lokalach stacjonarnych. Jeśli zdecydujesz się założyć konto, to na pewno na tym mocno zyskasz. Za samo tylko zarejestrowanie się masz szansę uzyskać bonus bez depozytu, który wynosi 20 PLN. Nie potrzeba tutaj żadnych dodatkowych kroków z Twojej strony. Możesz także skorzystać z głównego bonusu. A w tym momencie (stan na 9 listopada 2021 roku) jest to zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Zasada jest prosta. Jak przegrasz pierwszy kupon – zagrany przez Ciebie w Fortunie – to i tak nie stracisz nawet jednej złotówki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skąd czerpać inspiracje do obstawiania?

Chcesz dowiedzieć się, co na temat np. konkretnego wydarzenia sportowego myślą inni? A może chciałbyś sprawdzić, co Klienci Fortuny chętnie obstawiają właśnie dzisiaj itp.? W takim razie miejscem, które przypadnie Ci do gustu będzie fortuna strefa typera. Co warto o nim wiedzieć? Korzystanie z tej strefy jest darmowe oraz bardzo proste. To swego rodzaju czat. Możesz na nim dowiedzieć się, co grają inni itp. Nie brakuje także informacji dotyczących zawodników, którzy w danej potyczce nie mogą zagrać z powodu kontuzji itd. Warto zatem odwiedzać strefę typera, aby być na bieżąco z rozmaitymi zagadnieniami.