Długo zastanawiasz się nad selekcją podmiotu hazardowego? Jesteś już prawie pewny wyboru, aczkolwiek szukasz jeszcze kilku cennych informacji? Dzięki nim będziesz mógł postawić (w tym kontekście) kropkę nad „i”? Co sprawia, że warto zdecydować się na tę firmę bukmacherską? Generalnie rzecz ujmując, jest to profesjonalny podmiot hazardowy zapewniający dobrej jakości usługi. I to na wielu frontach.

Legalność, która jest w 100% potwierdzona

Nowe osoby często obawiają się, że zarejestrują konto bukmacherskie, a potem będą mieć z tego tytułu jakieś nieprzyjemności… Szczególnie na płaszczyźnie prawnej. Może tak się stać, aczkolwiek tylko wtedy, jeśli zdecydujesz się na nielegalne podmioty hazardowe. A Betfan oferuje swoje usługi zgodnie z postanowieniami zawartymi w najnowszej wersji Ustawy Hazardowej. Jest to zaś najważniejszy dokument obowiązujący dla wszystkich podmiotów z tej branży. Co istotne, to nie są tylko puste słowa. Możesz np. wejść na stronę główną tego bukmachera, aby się o tym przekonać na własne oczy. Na samym dole znajdują się bowiem informacja na ten temat. Okazuje się, że ta nowoczesna firma bukmacherska oferuje swoje usługi zgodnie z przepisami już od końcówki października 2018 roku. Co więcej, jest nawet podany numer licencji, która została wystawiona przez przedstawiciela Ministerstwa Finansów. To na dobre zamyka tę sprawę. Wszak masz pewność, że opisywana dzisiaj firma bukmacherska jest w 100% legalna.

Świetne bonusy na start

Spore zainteresowanie usługami oferowanymi na co dzień przez ten podmiot hazardowy, czy wysokie pozycje w rozmaitych rankingach popularności nie są w żaden sposób dziełem przypadku. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje bowiem także znakomite bonusy na dzień dobry. Możesz uzyskać m.in. cashback do 600 PLN. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Firma bukmacherska Betfan wymaga jedynie zarejestrowania konta oraz wpłacenia pieniędzy. Warto także w czasie rejestracji wpisać kod „SPORTBETFAN”. Dzięki temu zdobędziesz bowiem dodatkowy bonus (zakład bez ryzyka 70 PLN). Należy podkreślić, że minimalna suma uprawniająca do wzięcia udziału w promocji (chodzi o cashback) to jedynie 50 PLN. Z kolei maksymalnie możesz tutaj uzyskać cashback do 600 PLN. Poza tym jest oferowane podwojenie drugiej wpłaty. Do wysokiego poziomu (1000 PLN).

Możliwość szybkiego realizowania transakcji finansowych

Warto już teraz zaznaczyć, że transakcje finansowe są wykonywane przede wszystkim szybko i zarazem bardzo bezpieczne. Możesz np. skorzystać z własnego konta bankowego. Wszak ta firma bukmacherska współpracuje z ponad 20. placówkami z tej grupy. Dodatkowo nie ma problemu, by np. zdecydować się na takie warianty, jak Blik, Przelewy24, czy Paysafecard. W razie czego możesz również skorzystać z karty kredytowej. Opcji jest zatem sporo. Co ważne, minimalna wpłata do analizowanego przez nas dzisiaj bukmachera internetowego to jedynie… 2 PLN.