Czym jest tymczasowe konto w STS?

Dawniej osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi nie miały większego pola do manewru. Od kilku lat ta sytuacja mocno się zmieniła na korzyść. Są jednak pewne podmioty hazardowe dużo bardziej popularne niż inne. Na pewno mowa tutaj m.in. o STS. Okazuje się, że osoby, które chcą założyć konto w tym podmiocie hazardowym mają kilka opcji do dyspozycji. Np. możesz zdecydować się na wariant tymczasowy. Czym się on wyróżnia? Jakie są tutaj plusy i minusy? Co trzeba zrobić, aby posiadać konto stałe?

Czym cechuje się konto tymczasowe?

Chcesz niedługo zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym? Warto zaznaczyć, że możesz liczyć na wiele atrakcji. Przede wszystkim jednak ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. A to powinno być dla Ciebie tutaj zdecydowanie najważniejsze. W końcu możesz obstawiać spokojnie i bez żadnych obaw, że np. kiedyś będziesz miał jakieś kłopoty z prawem itp. Dodatkowo masz okazję zainkasować wiele świetnych bonusów. Obecnie najważniejsza promocja STS zakłada możliwość zdobycia nawet 1500 PLN. Chcesz na razie posiadać tymczasowe konto w STS? Jest taka opcja. Takie konto jest co prawda zarejestrowane, ale niezweryfikowane. W związku z tym osoby odpowiedzialne za ten dział np. nie miały jeszcze przyjemności sprawdzić, czy dane podane w czasie zakładania konta są zgodne z informacjami na dowodzie osobistym itp. Przez to oczywiście nie można w 100% korzystać ze wszystkich funkcji, które na co dzień oferuje Klientom ta firma bukmacherska.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie są ograniczenia?

Konto tymczasowe ma oczywiście swoje plusy. Warto zaznaczyć, że możesz m.in. dokładnie sprawdzić, jak wygląda gra w tym podmiocie hazardowym. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś zaś do czynienia z firmami bukmacherskimi, to będzie to dla Ciebie fajny poligon doświadczalny. Po pewnym okresie masz sposobność zdecydować się już na założenie konta stałego. Nikt Cię jednak tutaj nie będzie popędzał. Nie da się jednak ukryć, że serwis bukmacherski typerbook.pl bardzo fajnie opisał też mankamenty takiego rozwiązania. Wszak konto tymczasowe ma np. limity stawek. W tym momencie (stan na 1 lipca 2022 roku; dokładnie sprawdziliśmy to na stronie internetowej STS) ten limit wynosi maksymalnie 8000 PLN. Twoje konto tymczasowe nie jest jeszcze zweryfikowane. Trzeba zatem liczyć się z tym, że prośba o zrealizowanie wypłaty zostanie odrzucona. Aby ta transakcja finansowa doszła do skutku, musisz potwierdzić swoją tożsamość itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie kroki podjąć, by mieć już konto stałe w STS?

Należy m.in. uzupełnić wszelkie brakujące dane, które nie zostały podane w czasie zakładania konta tymczasowego w STS. To jednak nie koniec. Gracz powinien zweryfikować swój adres e-mail. Wcześniej bowiem ten krok nie był wymagany. Tak samo trzeba postąpić ze swoim numerem telefonu. Aby nie było wątpliwości, że np. zakładasz dane na kogoś zupełnie innego. Istotne jest także potwierdzenie tożsamości. W tym celu bardzo przyda się np. fotokopia dowodu osobistego, na której będą widoczne wszystkie najważniejsze informacje.