Świat bukmacherski jest ściśle związany z rozwojem technologicznym, co doskonale da się zaobserwować po spojrzeniu na historię jego ewolucji. Podczas gdy początkowo królowały w nim lokale stacjonarne, do których ludzie udawali się celem dokonania zakładu, powoli zaczęły je zastępować serwisy Internetowe i choć okazało się, że obie te formy dystrybucji mogą ze sobą współegzystować, na horyzoncie pojawia się już nowy sposób na typowanie – a środkiem do niego są aplikacje mobilne polskich bukmacherów. Podczas gdy kiedyś mówiło się, że jeśli nie ma czegoś w Internecie to to tak naprawdę nie istnieje, dziś jeśli bukmacher nie posiada swojej aplikacji towarzyszącej, również można go uznać za nieistniejącego. W naszym artykule skupimy się na firmach, które istnieją w najlepszy z możliwych sposobów.

aplikacje do typowania wyników na telefonie
Jak obstawiać mecze na telefonie w aplikacji?

Dlaczego warto posiadać aplikacje polskich bukmacherów?

Choć dla wielu z nas posiadanie aplikacji mobilnej wydaje się nie być koniecznością, tak naprawdę potrafi ono znacznie ułatwić nam życie. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie:

  • szybciej obstawiać – wystarczy kilka stuknięć w ekran, aby wygenerować kupon, albo też skorzystać z opcji cashout, w przypadku której liczy się każda sekunda;
  • nie przegapiać wydarzeń – powiadomienia wysyłane przez aplikacje pozwalają nam śledzić wszystkie wydarzenia związane i niezwiązane z naszymi kuponami na bieżąco;
  • obstawiać wygodnie na żywo – jeżeli oglądamy mecz ze znajomymi, nie chcemy podchodzić do komputera, by złożyć zakład – zwłaszcza, że liczy się tutaj czas; aplikacja mobilna bukmacherów daje nam możliwość złożenia zakładu z dowolnego miejsca na świecie, w zaledwie kilka sekund.
sts poker online
Betgames STS – legalne gry karciane z bonusem

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna

Aplikacja Fortuny, działająca w obrębie systemów Android oraz iOS, daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, wliczając w to możliwość zbierania punktów w ramach programu lojalnościowego firmy. Sama w sobie pozwala na oglądanie transmisji z bardzo wielu wydarzeń sportowych, obstawiania e-sportu, sportów wirtualnych ale też daje dostęp do szczegółowych statystyk oraz analiz – uzyskamy go przesuwając ekran, co jest bardzo wygodne i pozwala na szybką modyfikację własnego kuponu.

Do aplikacji logujemy się odciskiem palca, albo też w standardowy sposób, podając swój login i hasło.

Aplikacja mobilna bukmachera STS

Aplikacja bukmacherska STS, wiodącego na naszym rynku bukmachera, zawiera w sobie wszystko, czego można oczekiwać po tego typu aplikacji. Dopasowuje się do każdej powierzchni ekranu, wyglądając dobrze zarówno na telefonach, jak i tabletach. Podobnie, jak aplikacja Fortuny daje dostęp do transmisji sportowych, ale też umożliwia korzystanie z usług specjalnych bukmachera, w tym popularnego Betgames, ale też sportów wirtualnych (z symulacjami dostępnymi z jej poziomu). Daje też możliwość błyskawicznej wypłaty środków pieniężnych oraz personalizacji ekranu startowego.

Do aplikacji STS zalogować się możemy poprzez podanie loginu i hasła, ale też skanując twarz czy korzystając z odcisku palca.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic

Betclic to działający od stosunkowo niedawna bukmacher, który słynie z przejrzystości swojego interfejsu. Ma to odzwierciedlenie w aplikacji mobilnej, która działa szybko i sprawnie oraz umożliwia błyskawiczne obstawianie. Działa z Androidem oraz iOSem i pozwala na korzystanie z pełnej oferty tego bukmachera, w tym spotkań przedmeczowych i tych na żywo. Została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami i łatwo się w niej odnaleźć już przy pierwszym jej wykorzystaniu. Apka wysyła powiadomienia push na temat promocji, ofert oraz samych meczów, które obstawiamy.

Do aplikacji tego bukmachera możemy zalogować się w standardowy sposób, albo też przy wykorzystaniu odcisku palca (przy wspierających tę technologię urządzeniach).

Jak zainstalować aplikacje bukmachera na telefonach z systemem Android?

Wszyscy legalni w Polsce bukmacherzy, o których powiedzieliśmy wcześniej swoje aplikacje oferują w wersjach na urządzenia z systemami iOS i Android. Podczas gdy te pierwsze wersje dostępne są z poziomu oficjalnego sklepu App Store, edycje na Androida nie mogą pojawić się na Google Play z uwagi na jego regulamin. Aby je zainstalować, będziemy musieli podjąć się wykonania następujących kroków:

  1. Ściągnąć plik instalacyjny znajdujący się na oficjalnej stronie bukmachera.
  2. Wejść do ustawień telefonu, a następnie skierować się do zakładki Bezpieczeństwo, by zaznaczyć opcję „Zezwalaj na instalację aplikacji z innych źródeł.
  3. Wysunąć belkę centrum powiadomień telefonu i kliknąć na tyle co pobrany przez nas plik, zgadzając się na jego instalację.

Po wykonaniu tych kroków możemy wyłączyć zezwolenia na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.